Інститут кураторів

     В 2017-2018 навчальному році за викладачами кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії закріплені студенти ІУ курсу 6 студентських груп медичного факультету.
     Із студентами закріплених груп викладачі кафедри проводили національно-патріотичне, інтелектуально-духовне та громадсько-правове виховання. Зокрема були проведені бесіди про видатних українських офтальмологів, оториноларингологів та нейрохірургів.
     З листопада по березень під час занять виділявся час для проведення обговорення політичної ситуації в Україні та вимог майдану, важливості лікарської та первинної медичної допомоги учасникам майдану, а також волонтерської діяльності.
     Для підвищення інтелектуально-духовного рівня студентів обговорювалися питання біоетики та деонтології в роботі лікаря.
     На прикладах пацієнтів з травмами ЛОР-органів, органа зору та нейрохірургічних пацієнтів, які обслуговувалися на базі відповідних відділень, проводилися пояснення щодо громадсько-правових норм, профілактики правопорушень та важливості дотримання правил техніки безпеки.
     Естетичне виховання студентів проводилося на прикладах пластичної хірургії в офтальмології та оториноларингології.
     В спортивному залі ТДМУ викладачі кафедри на власному прикладі заохочували до підтримання належного рівня фізичної форми та проводили тенісні турніри. З майбутніми лікарями проводились дискусії щодо важливості здорового способу життя, вживання їжі без ГМО, покращення екологічної ситуації в Україні.
     Із студентами закріплених груп проводилися бесіди щодо професійної орієнтації та вибору майбутньої спеціальності. Викладачі кафедри 2 рази в місяць відвідували студентів кураторських груп в гуртожитках, де вони проживають. Неодноразово студентам наголошували на важливості благодійної діяльності та волонтерства в сучасних умовах. Студенти закріплених за курсом офтальмологічних груп приймали участь в організації заходу, присвяченому Всесвітньому дню глаукомного хворого.
     Викладачі кафедри, закріплені за групами іноземних студентів, обговорювали з ними політичну ситуацію в Україні, проводили порівняння традицій українського, арабських та африканських народів. 
Comments