Інститут кураторів

В 2017-2018 навчальному році за викладачами кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії закріплені студенти ІУ курсу 6 студентських груп медичного факультету.

Із студентами закріплених груп викладачі кафедри систематично проводять національно-патріотичне, інтелектуально-духовне та громадсько-правове виховання. Зокрема були проведені бесіди про видатних українських офтальмологів, оториноларингологів та нейрохірургів.

Протягом року із студентами закріплених груп обговорюються особливості ситуації в Україні, в АТО, важливість лікарської та первинної медичної допомоги учасникам АТО, а також волонтерської діяльності.

Для підвищення інтелектуально-духовного рівня студентів обговорюються питання біоетики та деонтології в роботі лікаря.

На прикладах пацієнтів з травмами ЛОР-органів, органа зору та нейрохірургічних пацієнтів, які обслуговувалися на базі відповідних відділень, проводяться пояснення щодо громадсько-правових норм, профілактики правопорушень та важливості дотримання правил техніки безпеки.

Естетичне виховання студентів проводиться на прикладах пластичної хірургії в офтальмології та оториноларингології.

В спортивному залі ТДМУ викладачі кафедри на власному прикладі заохочують до підтримання належного рівня фізичної форми та проводять тенісні турніри. З майбутніми лікарями проводяться дискусії щодо важливості здорового способу життя, вживання їжі без ГМО, покращення екологічної ситуації в Україні.

Доц. Турчин М.В. із кураторською групою.

Із студентами закріплених груп проводяться бесіди щодо професійної орієнтації та вибору майбутньої спеціальності. Викладачі кафедри 2 рази в місяць відвідують студентів кураторських груп в гуртожитках, де вони проживають. Неодноразово студентам наголошували на важливості благодійної діяльності та волонтерства в сучасних умовах. Студенти закріплених за курсом офтальмологічних груп приймали участь в організації заходу, присвяченому Всесвітньому дню глаукомного хворого.

Викладачі кафедри, закріплені за групами іноземних студентів, обговорювали з ними політичну ситуацію в Україні, проводили порівняння традицій українського, арабських та африканських народів.