Наукові публікації доц. Ковалика А.П.

• Ковалык П.В. , Яшан А.И. ,Ковалык А.П. Отдаленные результаты применения лиофилизированных ксенодермоимплантатов при хирургическом лечении больных с рубцовым стенозом гортани. // Вестник оториноларингологии. 2021. 86(3). – С. 52-55.

• Ковалик А.П., Ковалик П.В. Динаміка зміни мікрофлори гортані у хворих рубцевим стенозом гортані, в лікуванні яких використані ліофіліозовані ксенодермоімпланти // Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2018. - №3-с. - С. 49.

• Ковалик А.П., Ковалик П.В. Віддалені результати хірургічної реабілітації хворих на рубцевий стеноз гортані, для лікування яких застосовані ліофілізовані ксенодермоімплантати // Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2018. - №3-с. - С. 48.

• Ковалик А.П., Ковалик П.В. Мікрофлора слизової оболонки гортані у хворих на неспецифічну постінтубаційну гранульому гортані // Вісник наукових досліджень.- 2017.- №1.- С.81-84.

• Ковалик А.П., Ковалик П.В., Береговий Д.В. Бактеріальна мікрофлора і її чутливість до антибіотиків, виділених із слизової оболонки гортані здорових людей і хворих людей на рубцевий стеноз горьані // Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2016. - №5-с. - С. 65.

• Ковалик А.П. Загорловий абсцес // Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2015. - №5-с. - С. 77.

• Ковалик А.П. Сторонні тіла горла та стравоходу // Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2015. - №5-с. - С. 77.

• Ковалик А.П., Пратасевич Г.С., Пляшко К. О. Вазомоторний риніт // Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2015. - №5-с. - С. 79 - 80.

• Ковалык А.П. Микрофлора слизистой оболочки гортани у здоровых людей и больных с неспецифической постинтубационной гранулемой гортани //Вестник оториноларингологии. – 2015. - №5. – С. 34 – 37.

• Протасевич Г.С., Ковалик А.П., Мальована І.В. Рецензія на монографію А.А.Лайка, Д.І.Заболотного, І.І.Горішнього «Секреторний середній отит». – К.: Логос, 2005. – 120 с. //Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2015. - № 4. - С. 94- 98.

• Яшан О.І., Ковалик А.П., Мальована І.В. Публікації викладачів кафедри оториноларингології спостережень з практики // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – Тернопіль: ТДМУ. – “Укрмедкнига”. – 2015. – С. 247 - 248.

• Ковалик А.П., Протасевич Г.С., Яшан О.І. Викладацький склад кафедри оториноларингології // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – Тернопіль: ТДМУ. – “Укрмедкнига”. – 2015. – С. 133 - 234.

• Ковалик А.П., Корицький В.Г., Чортківський Т.В. Застосування препаратів прополісу для місцевого лікування гострого і хронічного риніту // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – Тернопіль: ТДМУ. – “Укрмедкнига”. – 2015. – С. 131.

• Яшан О.І., Ковалик А.П., Школьна О.М. Застосування аерозолю Біопарокс в місцевому лікуванні лакунарної ангіни у дорослих // XII з’їзд оториноларингологів України. – Львів: Б.в., 2015. С. 171 - 172.

• Школьна О.М., Яшан О.І., Мальована І.В., Ковалик А.П. Застосування прополісу в післяопераційний період у хворих на хронічний тонзиліт // XII з’їзд оториноларингологів України. – Львів: Б.в., 2015. С. 163 - 164.

• Школьна О.М., Ковалик А.П., Мацькевич О.В. Застосування фурасолу для місцевого лікування гострого фарингіту у дорослих // XII з’їзд оториноларингологів України. – Львів: Б.в., 2015. С. 161.

• Протасевич Г.С., Яшан О.І., Андрейчин Ю.М., Ковалик А.П. і ін.. Досвід діагностики та лікування хворих на хронічний гнійний мезотимпаніт з гіперплазією задніх кінців нижніх носових раковин //Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2015. - №2. - С. 81- 85.

• Ковалик А.П., Антонів В.Ф., Ковалик П.В. Застосування ліофілізованих ксенодермоімплантів в хірургічниій реабілітації хворих з рубцевим стенозом гортані //Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2014 - №6. - С. 39 - 43.

• Яшан О.І., Ковалик А.П., Мальована І.В. і ін.. Рецензія на монографію: Д.І. Заболотний, А.А. Лайко, Ю.В. Мінін, Д.Д. Заболотна, О.П. Мощич, В.В. Синяченко, А.В. Ткальна, І.А. Косаківська, В.В. Сегал, Ю.В. Гавриленко, Л.А. Шух, Т.І. Кучеренко, А.Ф. Карась, Г.А. Карась «Гострий та хронічний риніти». – К.: Логос, 2014. – 175 с. // Ринологія. – 2014. - № 4. – С. 78 – 88.

• Яшан О.І., Ковалик А.П., Мальована І.В. і ін.. Рецензія на монографію: А.А. Лайко, А.В. Ткаліна, А.Л. Косаковський, О.М. Науменко, Д.Д. Заболотна, О.П. Мощич, Л.А. Шух, Ю.В. Гавриленко, Ю.І. Гладуш, І.А. Косаківська, В.В. Сегал, Н.А. Хоцяновський «Вазомоторний риніт». – К.: Логос, 2014. – 175 с. // Ринологія. – 2014. - № 4. – С. 74 – 77.

• Ковалик А.П., Мальована І.В., Яшан А.О. і ін.. Методика обстеження хворих перед підслизовою резекцією перегородки носа // Ринологія. – 2014. - № 4. – С. 67 – 73.

• Мальована І.В., Ковалик А.П., Ніколов В., Яшан О.І. і ін.. Методика та порівняльна оцінка знеболення ультракаіном і новокаіном при підслизовій резекції перегородки носа // Ринологія. – 2014. - № 4. – С. 57 – 63.

• Ковалик А.П., Мальована І.В., Протасевич Г.С. Аденоїдні вегетації у дорослих// Ринологія. – 2014. - №1. – С. 75 – 82.

• Ковалик А.П., Ніколов В.В., Герасимюк М.І. і ін. Гексаліз в місцевому лікуванні катаральної ангіни у дітей // Журнал вушних, носових і горлових хвороб.- 2014. - №5-с. - С. 72 - 73.

• Яшан О.І., Мальована І.В., Андрейчин Ю.М., Ковалик А.П., Аерозоль «Ангіноваг» в місцевому лікуванні фолікулярної ангіни // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – Тернопіль: ТДМУ «Укрмедкнига», 2014. – С. 78.

• Яшан О.І., Герасимюк М.І., Ковалик А.П., Мальована І.В. Комплексне лікування гострого гнійного верхньощелепного синуситу з застосуванням аерозолю Біопарокс у дорослих // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – Тернопіль: ТДМУ «Укрмедкнига», 2014. – С. 77 – 78.